Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznych

III miejsce - Zespół wokalny klas II i III- przygotowanie M Kramarczyk

W I Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznych wystąpiło kilkudziesięciu artystów. Na scenie Domu Ludowego w Porębie Wielkiej prezentowali się soliści, duety, chóry oraz zespoły. Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Szkoła Podstawowa w Grojcu była licznie reprezentowana. Zespół wokalny klas drugich i trzecich utworem ,,Jestem Polakiem" wyśpiewał III miejsce. Na sukces zapracowali: Natalia Kalika, Zuzanna Wasilewska, Michał Piwowarczyk, Nadia Kluwak, Emilia Dźwigoń, Oliwia Stokłosa, Cezary Grabowski, Daria Nitka, Julia Włoszek, Martyna Kamińska, Aleksandra Piętka, Marika Możdżeń i Julia Grabowska. Jury w składzie Barbara Gasidło dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Grojcu , Bożena Grabowska przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Zaborzu oraz Przemysław Drabczyk muzyk, szef  gminnej orkiestry dętej przy OKSiR przyznało  również Wyróżnienie dla  Emilii Kramarczyk z klasy Ib. Laureatów do występu przygotowała pani Magdalena Kramarczyk. Świetnie zaprezentował się także czteroosobowy zespół w składzie: Emilka Bielowicz, Maja Ryszka, Emila Cichy i Natalia Dziubek, śpiewając utwór  ,,Polskie kwiaty". Warto również docenić odwagę sceniczną zespołu uczniów klasy Ib, przygotowanych do występu przez panią Małgorzatę Chwierut, którzy w pięknych strojach zaprezentowali  utwór ,,Przybyli ułani". Gratulujemy!

III miejsce- Zespół wokalny klas II i III- przygotowanie M Kramarczyk
Wyróżnienie- Emilia Kramarczyk -
Wyróżnienie - Emilia Kramarczyk -
Zespół wokalny klasy III- opekun M Kramarczyk
Uczniowie klasy Ib -
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.