Nie udawaj Greka

Nie udawaj Greka, poznaj starożytną Helladę pod takim hasłem odbywały się w Muzeum Zamek w Oświęcimiu zajęcia edukacyjne i warsztaty plastyczne, w którym uczestniczyli uczniowie klas II i IIIa. Dzieci poznały codzienne życie mieszkańców starożytnej Hellady. Odbyły wycieczkę na górę Olimp poznając greckich bogów - niektórzy nawet wcielili się w ich role. Uczniowie zapoznali się z mitami greckimi, sztuką i teatrem. Wielkie zainteresowanie wzbudziły warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci wykonywały maski teatralne (tragiczną lub komiczną) oraz tworzyły mini mozaikę.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej