Nie udawaj Greka

Nie udawaj Greka, poznaj starożytną Helladę pod takim hasłem odbywały się w Muzeum Zamek w Oświęcimiu zajęcia edukacyjne i warsztaty plastyczne, w którym uczestniczyli uczniowie klas II i IIIa. Dzieci poznały codzienne życie mieszkańców starożytnej Hellady. Odbyły wycieczkę na górę Olimp poznając greckich bogów - niektórzy nawet wcielili się w ich role. Uczniowie zapoznali się z mitami greckimi, sztuką i teatrem. Wielkie zainteresowanie wzbudziły warsztaty plastyczne, w trakcie których dzieci wykonywały maski teatralne (tragiczną lub komiczną) oraz tworzyły mini mozaikę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.