¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia

W ¶rodę 25 listopada obchodzili¶my w szkole ¦wiatowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z klas I-III pokazały szkołę swoim przyjaciołom. Uczniowie na lekcjach oraz podczas zajęć ¶wietlicowych  pod opiek± pani Katarzyny Waszkiewicz wykonali misiowe opaski. Efekty zostały uwiecznione na zdjęciach. Spo¶ród opasek uczniów klas II i III przebywaj±cych na ¶wietlicy wybrano w mini konkursie dwie najpiękniejsze, których autorkami były Oliwia Stokłosa i Julia Żabińska z IIa. Gratulujemy!

Pluszowy Mi¶ w towarzystwie pań z Gminnej Biblioteki Publicznej w Grojcu  odwiedził dzi¶ przedszkolaków i uczniów klas pierwszych. Z okazji swojego ¶więta przygotował niespodziankę dla podobnych do niego łasuchów. Wszyscy powitali go z wielk± rado¶ci±. To była wspaniała niespodzianka. Dziękujemy!

Na zajęciach ¶wietlicowych
Na zajęciach ¶wietlicowych