Andrzejki

Zabawa andrzejkowa rozpoczęła się występem kółka teatralnego klas drugich, które zaprezentowało się w pięknej i barwnej inscenizacji o jesieni. Uczniowie przedstawili własne interpretacje wybranych przez siebie wierszy.

Całość uzupełniły aranżacje muzyczno-ruchowe oraz taneczne jesiennych piosenek. Kółko teatralne przygotowało swój występ pod kierunkiem p.D.Dudek i p.K.Jaromin.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"