Mikołaj już przybył

Gabrysia Bęben z kl. Ib z Mikołajem

Mikołaj w towarzystwie pracowitych elfów rozpoczął rozdawanie prezentów grzecznym uczniom z naszej szkoły. Już w piątek odwiedził pierwszaków. Wszyscy z ogromną niecierpliwością oczekiwali na jego przybycie, więc gdy już dotarł, zrobiło się bardzo przyjemnie, Elfy przypomniały, że to one obserwują cały rok kto zasługuje na prezent, a kto niestety nie. Mikołaj również zaskoczył wszystkich wiedzą na temat zachowania nie tylko dzieci , ale również ich rodziców i dziadków, W podziękowaniu niezwykłe odwiedziny i prezenty każda klasa zaśpiewała dla gości piosenkę. Panie także musiały się wykazać. W poniedziałek Mikołaj odwiedził klasy drugie i IIIb. Mikołajkowe kino w prezencie otrzymała klasa IIIa.  Dziękujemy Mikołaju! Czekamy na Ciebie  w przyszłym  roku.

Wizyta Mikołaja w klasie Ib
Wizyta Mikołaja w klasie Ib
Wizyta Mikołaja w klasie Iai i Ic
Wizyta Mikołaja -  klasa Ia