Sukcesy naszych uczennic

Wśród laureatów konkursu plastycznego pt. "Kochasz dzieci, nie pal śmieci" znalazły się uczennice z naszej szkoły.

Oliwia Kuśnierz z kl. 1a zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3.  Nagrodzoną pracę wykonała podczas zajęć kółka plastycznego pod kierunkiem p. Małgorzaty Semik. Miłą niespodzianką dla Oliwki była nagroda  - rower.

W kategorii klas 4-6 laureatami zostały dwie uczennice z kl. 4b. Julia Kleszcz zajęła III miejsce, a Oliwia Żebrak zdobyła wyróżnienie.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Do organizatora - Urzędu Gminy Oświęcim wpłynęło 330 prac. Tym bardziej gratulujemy naszym uczennicom!

Więcej informacji na stronie Gminy Oświęcim

Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.