Przedświąteczne dekorowanie pierników

W czwartek w naszej szkole odbyło się przedświąteczne dekorowanie pierników przez uczniów klas II i III uczęszczających na świetlicę. Pomysł zrodził się w poniedziałek i spotkał z wielkim entuzjazmem naszych podopiecznych. Przez cały tydzień dzieci przynosiły produkty do dekoracji ciasteczek, a ilość zgromadzonych przez nich ozdób była naprawdę imponująca! Pierniki jak i lukier królewski zostały upieczone i przygotowane przez panią Katarzynę Waszkiewicz, dodatkowo dzieciom bardzo spodobał się pokaz barwienia lukru. Dzieci rozpoczęły dekorowanie ciastek przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych i dołożyły wszelkich starań, by ich pierniki prezentowały się jak najpiękniej. Pracowali z zapałem i wytrwałością, a także z otwartymi sercami, gdyż chętnie dzielili się ozdobami z dziećmi, którym (z różnych przyczyn) ich zabrakło.
Drodzy Rodzice, ogromnie dziękujemy za Wasze zaangażowanie wyrażone poprzez zakup produktów do dekoracji, dzięki temu Wasze dzieci mogły wspaniale bawić się w małych cukierników. Udekorowali ponad 250 pierników, a efekty ich pracy możecie Państwo podziwiać na zdjęciach. Z pewnością część z nich zobaczycie Państwo w swoich domach, lecz musimy zdradzić, że wyglądały tak apetycznie, iż część z nich trafiła prosto do brzuchów dzieci.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.