Dzień Patrona

17 grudnia klasy 1-3 obchodziły Dzień Patrona. Krótka prezentacja multimedialna przybliżyła im życie i twórczość Henryka Sienkiewicza. Uroczystość uświetnił występ dzieci uczęszczających na zajęcia  kółka muzycznego. Zaśpiewały one piosenkę  napisaną przez panią Joannę Sałek na okoliczność nadania imienia szkole, która stała  się hymnem szkoły. Wybrane fragmenty powieści „W pustyni i w puszczy”  przeczytali  przedstawiciele z klas drugich i trzecich dając popis pięknego czytania. Po czym dzieci obejrzały jedną z  najciekawszych  przygód Stasia i Nel - spotkanie ze słoniem Kingiem.  Po zakończonej emisji fragmentu filmu  wszyscy  chętni uczniowie zostali zaproszeni do udziału w konkursie plastycznym pt.„Zabawy Nel ze słoniem”. Spotkanie przygotowały panie Marzena Dudek, Magdalena Kramarczyk oraz Małgorzata Semik.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.