1. Strona Główna
 2. O naszej szkole
 3. Biuletyn Informacji Publicznej
 4. Dokumenty szkolne
 5. Wydarzenia
 6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
 7. Po lekcjach
 8. Kontakt
 9. Rada Rodziców
 10. Mapa Serwisu
 11. RODO

Nowoczesna pracownia komputerowa

W okresie ferii zimowych została zmodernizowana pracownia komputerowa. Wymieniono zużyte komputery na nowoczesne laptopy wraz z oprogramowaniem edukacyjnym. 

Już od 1 lutego 245 uczniów w ramach zajęć komputerowych oraz lekcji multimedialnych rozpoczęło korzystanie z nowego sprzętu.

Fundusze na ten cel pozyskaliśmy:

 • 8823,80 zł dzięki zbiórce pieniężnej fundacji FROPSSIK-  Fundacja Rozwoju Oświaty, Polityki Społecznej, Sportu i Kultury, która prowadzi wszechstronną działalność na rzecz rozwoju Gminy Oświęcim i jej mieszkańców, pomysłodawcą powstania fundacji był wójt Albert Bartosz,
 • 5325,88 zł  fundusze Rady Rodziców szkoły,
 • 2709,50 zł -  1% odpis podatku za 2014r. na Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska Społeczny  Komitet przy Szkole Podstawowej w Grojcu,
 • 1253 zł - prewencja PZU związana z ubezpieczeniem uczniów, przekazanie nowego  laptopa przez Sponsora

 

                                                   DZIĘKUJEMY!!!

opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim
Interhead.pl