Dzień Otwarty

7 marca gościliśmy w naszej szkole rodziców z przyszłorocznymi pierwszoklasistami. Przygotowano dla nich radosny i kolorowy program artystyczny. Najpierw wystąpiło kółko teatralne klas II, które pod kierunkiem pań Krystyny Jaromin i Doroty Dudek zaprezentowało przedstawienie "Czerwony Zdrowy Kapturek". Póżniej kółko ruchowo- taneczne klas I, którym opiekuje się pani Joanna Miłoń, zatańczyło przepiękny taniec z szarfami. Nie brakło także popisów muzycznych. Kółko wokalne klas II i III prowadzone przez panią Magdalenę Kramarczyk zaśpiewało dwie piosenki "Idzie kot" i "Bo co może mały człowiek". Występ dopełnił energiczny pokaz hip - hop w wykonaniu kółka tanecznego klas II i III kierowanego przez panią Katarzynę Waszkiewicz. Każdy mały widz otrzymał na zakończenie programu słodki, lecz zdrowy poczęstunek w postaci soczystego jabłka, z którym wyruszył na zwiedzanie szkoły.

Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."