Dzień Otwarty

7 marca gościliśmy w naszej szkole rodziców z przyszłorocznymi pierwszoklasistami. Przygotowano dla nich radosny i kolorowy program artystyczny. Najpierw wystąpiło kółko teatralne klas II, które pod kierunkiem pań Krystyny Jaromin i Doroty Dudek zaprezentowało przedstawienie "Czerwony Zdrowy Kapturek". Póżniej kółko ruchowo- taneczne klas I, którym opiekuje się pani Joanna Miłoń, zatańczyło przepiękny taniec z szarfami. Nie brakło także popisów muzycznych. Kółko wokalne klas II i III prowadzone przez panią Magdalenę Kramarczyk zaśpiewało dwie piosenki "Idzie kot" i "Bo co może mały człowiek". Występ dopełnił energiczny pokaz hip - hop w wykonaniu kółka tanecznego klas II i III kierowanego przez panią Katarzynę Waszkiewicz. Każdy mały widz otrzymał na zakończenie programu słodki, lecz zdrowy poczęstunek w postaci soczystego jabłka, z którym wyruszył na zwiedzanie szkoły.

Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.