Dzień Teatru

Podczas tegorocznego Dnia Teatru kółka teatralne działające pod kierunkiem pań Małgorzaty Chwierut i Joanny Sałek zaprezentowały przedstawienia słynnych legend polskich. Aktorzy z pierwszych klas przygotowali barwną inscenizację o smoku wawelskim. Najpierw na scenie pojawiły się krakowianki, dzielni rycerze, Krak ze świtą, wróżbitka i oczywiście wspaniale ryczący smok. Żywy krakowiak był finałem przedstawienia. Mali aktorzy wystąpili ponownie dla przedszkolaków z Grojca oraz zaproszonych gości. Uczniowie z klas starszych przygotowali historię warszawskiego smoka - bazyliszka, która, mamy nadzieję, przekonała dzieci, że spryt i mądrość liczy się bardziej niż siła fizyczna. Wspaniały kostium dla tej postaci wykonała pani Magdalena Kołacz (mama ucznia z klasy VI), a tuniki uszyła pani Urszula Walus (mama uczennicy z klasy IVa). Serdecznie dziękujemy utalentowanym mamom. Na koniec tego teatralnego spotkania zostały rozdane nagrody i dyplomy w szkolnym konkursie recytatorskim "Kurtyna w górę - Smocze opowieści", które  ufundowała Rada Rodziców oraz organizatorka konkursu.

Występ kółkla klas pierszych dla rodziców i przedszkolaków
Występ kółka teatralnego klas pierwszych dla rodziców i przedszkolaków
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!