II miejsce dla Emilii Kramarczyk w Regionalnym Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni

13 kwietnia w Domu Kultury w Kętach odbyła się Gala Finałowa Regionalnego Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni. Laureaci konkursu wszystkich kategorii wiekowych prezentowali spektakl łączący fragmenty występów konkursowych. Następnie wręczono nagrody dla wszystkich laureatów. Uczennica klasy Ib Emilia Kramarczyk zajęła II miejsce w kategorii klas I - III. Do konkursu przygotowała ją pani Małgorzata Chwierut Młodych aktorów podczas prezentacji konkursowych oceniało jury w składzie: pani Jadwiga Grygierczyk - aktorka Teatru Polskiego w Bielsku - Białej, pan Wojciech Czarnota- aktor Teatru Groteska w Krakowie oraz pan Tomasz Sylwestrzak - aktor Teatru Banialuka w Bielsku - Białej.  Patronami wydarzenia byli: Burmistrz Gminy Kęty, Starosta Powiatu Oświęcim oraz Dom Kultury w Kętach. Patronatem artystycznym wydarzenia był Teatr Lalki, Maski i Aktora Groteska w Krakowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji na stronie Domu Kultury w Kętach.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.