Dzień Ziemi z Królewną Śmieszką i Ekoludkami

Z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 22 kwietnia uczniowie z kółka teatralnego klasy IIIa wraz z opiekunem p. Izabelą Grolik przygotowali przedstawienie dla najmłodszych o „Królewnie Śmieszce i ekoludkach”. Z pomocą ekoludków Królewnie Śmieszce udało się przegonić złą Królową oraz Smoga, który krążył nad królestwem. Przedstawienie to miało przypomnieć wszystkim dzieciom, że jesteśmy cząstką przyrody i musimy zrobić wszystko, aby chronić oraz odnawiać środowisko przyrodnicze oraz uświadomić im, że ochrona środowiska jest obowiązkiem każdego człowieka. Na podsumowanie Dnia Ziemi zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatorkę w ramach konkursu plastycznego pt. „Ziemia, moja przyjaciółka”. Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Tomasz Mrozik Ia oraz Julia Włoszek IIa,

II miejsce – Kinga Domżał Ib oraz Gabriela Matlak IIIb,

III miejsce – Laura Waszkiewicz Ib oraz Katarzyna Jarnot IIIb.

Wyróżnienia powędrowały do Gabrieli Bęben Ib oraz Emilii Kramarczyk Ib.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym dzieciom dziękujemy za wykonanie pięknych prac i udział w konkursie.

Uczniowie klasy Ib porządkowali tereny w pobliżu szkoły
Uczniowie klasy Ib porządkowali tereny w pobliżu szkoły i park w Grojcu
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!