1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Wiwat Maj, Trzeci Maj!

29  kwietnia 2016 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęła się ona od wprowadzenia sztandaru szkoły i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego.

Piosenka " Polska flaga" przypomniała o zbliżającym się Dniu Flagi. Śpiew połączony z krótkim tańcem z flagą zachęcał do pamiętania o symbolach narodowych. Następnie uczniowie klasy 1a pod kierunkiem pań Małgorzaty Semik i  Marzeny Dudek  pięknie zaprezentowali program artystyczny, w którym przedstawiono  słowem i piosenką lekcję z historii naszego kraju - od wyboru na  króla Stanisława Augusta Poniatowskiego do uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja 1791 roku. Całość ubarwiły wzruszające pieśni patriotyczne wyśpiewane przez  szkolny chórek oraz dostojny  taniec " Polonez" zaprezentowany przez tancerzy z  kółka prowadzonego przez p. Jarosława Cieciaka.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Jadłospis
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Interhead.pl