Wycieczka klasy VI

Góry Świętokrzyskie przywitały klasę szóstą słoneczną pogodą i przepiękną zielenią. Region ten słynie z licznych atrakcji turystycznych, z których wiele udało się zobaczyć. Klasa szósta zwiedziła zamek w Chęcinach, z którego wież podziwiała wspaniałą panoramę okolic. W Centrum Nauki Leonardo pogłębiała swoją wiedzę dotyczącą budowy człowieka. Wizyta w Centrum Geoedukacji pomogła uczniom zrozumieć, na czym polega geologiczny fenomen Gór Świętokrzyskich i dzięki kapsule 5D odbyć podróż do wnętrza Ziemi. Ognisko zakończyło pierwszy dzień wyprawy, a nazajutrz klasa szósta poznała historię dymarek świętorzyskich, wyruszyła na Święty Krzyż i zwiedziła Jaskinię Raj. Ta dwudniowa wycieczka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.