Wycieczka klasy VI

Góry Świętokrzyskie przywitały klasę szóstą słoneczną pogodą i przepiękną zielenią. Region ten słynie z licznych atrakcji turystycznych, z których wiele udało się zobaczyć. Klasa szósta zwiedziła zamek w Chęcinach, z którego wież podziwiała wspaniałą panoramę okolic. W Centrum Nauki Leonardo pogłębiała swoją wiedzę dotyczącą budowy człowieka. Wizyta w Centrum Geoedukacji pomogła uczniom zrozumieć, na czym polega geologiczny fenomen Gór Świętokrzyskich i dzięki kapsule 5D odbyć podróż do wnętrza Ziemi. Ognisko zakończyło pierwszy dzień wyprawy, a nazajutrz klasa szósta poznała historię dymarek świętorzyskich, wyruszyła na Święty Krzyż i zwiedziła Jaskinię Raj. Ta dwudniowa wycieczka dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń.

Wycieczka klas V w Góry Świętokrzyskie
Laureatka konkursu "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie" w WarszawieUczennica klasy ósmej odebrała nagrodę w Warszawie.
PIknik rodzinny