1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Sukces ucznia klasy Vb

opis niedostepny
Nagrodzona praca
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

Uczeń klasy Vb - Michał Wanat - zajął I miejsce w konkursie historyczno- - artystycznym "Zwycięski orle nasz leć" zorganizowanym przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Tematem konkursu była działalność Biura Informacji i Propagandy Komendy Głównej Armii Krajowej. W rywalizacji uczestniczyło 140 prac uczniów z całej Polski. Michał odebrał swoją nagrodę podczas Nocy Muzeów. Oczywiście zwiedził także interesujące miejsce poświęcone działalności największej konspiracyjnej armii działającej w okupowanej Europie. Gratulujemy uczniowi klasy Vb i życzymy kolejnych sukcesów. 

 

 

 


Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Dzień Pluszowego Misia
Interhead.pl