Wycieczka klas pierwszych do Rabki - Zdrój

Klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Rabki - Zdrój. Na szczęście pogoda dopisywała, mimo że poprzedniego dnia w tej okolicy spadł śnieg. Podczas podróży uczniowie podziwiali uroki górskiego krajobrazu. Na początku aktywnie zwiedzili "Muzeum Górali i Zbójników - Chata Artystycznych Przygód", gdzie odkrywali góralskie i zbójnickie tajemnice codziennego życia. Podczas warsztatów w pracowniach kreatywnych tworzyli malunek na szkle. Następnie wyruszyli do Parku Zdrojowego, by pooddychać  w pobliżu tężni solankowych - inhalatorium na świeżym powietrzu. Dużą atrakcją było również dbanie o kondycję fizyczną na placu zabaw. Nie zabrakło tradycyjnego ogniska i pieczonych kiełbasek oraz ciepłej herbatki, które zaoferowało nam gospodarstwo turystyczne w Ponicach. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.