Już pływam!

Od kwietnia bieżącego roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły uczestniczą w małopolskim projekcie nauki pływania Już pływam". Zajęcia prowadzone są przez znakomitych instruktorów na basenie w Brzeszczach. Projekt ma na celu mądre i aktywne zagospodarowanie czasu wolnego młodych ludzi po zakończeniu zajęć lekcyjnych i daje uczniom szkoły podstawowej szansę zdobycia umiejętności pływackich. Wszyscy ambitnie i sumiennie uczestniczą w każdych zajęciach, co sprawia, że poczynili znaczne postępy. Zakończenie projektu nastąpi 17 czerwca 2016 r. Projekt jest realizowany przez Gminę Oświęcim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.