Już pływam!

Od kwietnia bieżącego roku uczniowie klas czwartych naszej szkoły uczestniczą w małopolskim projekcie nauki pływania Już pływam". Zajęcia prowadzone są przez znakomitych instruktorów na basenie w Brzeszczach. Projekt ma na celu mądre i aktywne zagospodarowanie czasu wolnego młodych ludzi po zakończeniu zajęć lekcyjnych i daje uczniom szkoły podstawowej szansę zdobycia umiejętności pływackich. Wszyscy ambitnie i sumiennie uczestniczą w każdych zajęciach, co sprawia, że poczynili znaczne postępy. Zakończenie projektu nastąpi 17 czerwca 2016 r. Projekt jest realizowany przez Gminę Oświęcim przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).