Dzień Mamy i Taty to wyjątkowe święto, które każdy z nas zna i szanuje.

Z tej okazji w dniu 09.06.2016 r. uczniowie z klasy 1 c zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie pt. „Pociąg bajek kolorowych”. Dzieci prezentowały talenty śpiewając piosenki, wcieliły się w różne postacie bajkowe oraz recytowały wiersze.

Nie zabrakło wzruszeń….

Na koniec dzieci podziękowały kochanym rodzicom za trud wychowania  i wręczyły piękne prezenty.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej