Odblaskowe Sprzątanie Świata

klasa IIa i IIb

W dniu 16 września 2016r. uczniowie klas  drugich i trzecich pod opieką swoich wychowawczyń postanowili posprzątać najbliższą okolicę i wziąć udział w ogólnopolskiej akcji " Sprzątania Świata" . Wyposażeni  w worki oraz rękawice ochronne, pełni zapału przeszli ulicami Grojca i dotarli do parku. Podczas spaceru promowali również noszenie elementów odblaskowych oraz utrwalali zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do szkoły.

Klasy IIa  i IIb
klasa IIIb
Klasa IIIa
klasa IIc
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!