1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Konkurs plastyczny " Bezpieczna droga do szkoły"

opis niedostepny

"Gazeta Krakowska " zaprasza uczniów klas I - III do udziału w konkursie " Bezpieczna droga do szkoły". Jak co roku uczniowie muszą wykazać się znajomością podstawowych przepisów ruchu drogowego.

 

W tym roku konkurs jest wyjątkowy za sprawą książki, która powstała z okazji akcji. „Psotni rycerze” autorstwa Anny Machacz będą towarzyszyć uczestnikom konkursu, bowiem ich zadaniem będzie stworzenie ilustracji do wybranego rozdziału bajki. Książeczka zostanie dołączona do sobotniego (17.09) wydania naszej gazety. Z jej treścią będzie można się zapoznać wchodząc na stronę www.gazetakrakowska.pl. 
Praca może mieć formę rysunku, malowanki, wycinanki lub wyklejanki w formacie maksymalnie A3. Jeden uczestnik może wykonać tylko jedną pracę i oddać ją do dnia 10.10 2016r. swojej wychowawczyni. W konkursie uhonorowane zostaną:  najlepsza szkoła, najlepsza klasa i najlepsza praca indywidualna. 

 

Warto przypomnieć, że w roku 2014  najlepszą pracę wykonała uczennica naszej szkoły Aleksandra Pędrys ( obecnie kl.VB ),  a obecna klasa Va zdobyła tytuł " Najlepszej klasy trzeciej" . Laureaci otrzymali cenne nagrody i spędzili niesamowite chwile w Białce Tatrzańskiej. Pisaliśmy o tym na stronie naszej szkoły.

Zapraszamy do udziału w konkursie! 


Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/a/bezpieczna-droga-do-szkoly-zadbajmy-o-bezpieczenstwo-dzieci,10634450/

Szkolny Klub Wolontariatu podczas 28 finału WOŚP
Jasełka dla Kochanych Babć i Drogich Dziadków
Rekrutacja 2020/2021
Interhead.pl