1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Konkurs plastyczny " Bezpieczna droga do szkoły"

opis niedostepny

"Gazeta Krakowska " zaprasza uczniów klas I - III do udziału w konkursie " Bezpieczna droga do szkoły". Jak co roku uczniowie muszą wykazać się znajomością podstawowych przepisów ruchu drogowego.

 

W tym roku konkurs jest wyjątkowy za sprawą książki, która powstała z okazji akcji. „Psotni rycerze” autorstwa Anny Machacz będą towarzyszyć uczestnikom konkursu, bowiem ich zadaniem będzie stworzenie ilustracji do wybranego rozdziału bajki. Książeczka zostanie dołączona do sobotniego (17.09) wydania naszej gazety. Z jej treścią będzie można się zapoznać wchodząc na stronę www.gazetakrakowska.pl. 
Praca może mieć formę rysunku, malowanki, wycinanki lub wyklejanki w formacie maksymalnie A3. Jeden uczestnik może wykonać tylko jedną pracę i oddać ją do dnia 10.10 2016r. swojej wychowawczyni. W konkursie uhonorowane zostaną:  najlepsza szkoła, najlepsza klasa i najlepsza praca indywidualna. 

 

Warto przypomnieć, że w roku 2014  najlepszą pracę wykonała uczennica naszej szkoły Aleksandra Pędrys ( obecnie kl.VB ),  a obecna klasa Va zdobyła tytuł " Najlepszej klasy trzeciej" . Laureaci otrzymali cenne nagrody i spędzili niesamowite chwile w Białce Tatrzańskiej. Pisaliśmy o tym na stronie naszej szkoły.

Zapraszamy do udziału w konkursie! 


Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/a/bezpieczna-droga-do-szkoly-zadbajmy-o-bezpieczenstwo-dzieci,10634450/

Zakończenie roku szkolnego Zabrzmiał ostatni dzwonek.
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim
Realizacja projektu Tu#programujeMY2
Interhead.pl