Wycieczka klas drugich do Pszczyny

Jesienna aura dopisała klasom drugim podczas wycieczki do Pszczyny. W blaskach słońca uczniowie zobaczyli Pokazową Zagrodę Żubrów i  byli świadkami karmienia tych niezwykłych zwierząt. Z dużym zaciekawieniem obserwowali zachowania lisa, saren, jeleni oraz ptaków. Następnie podziwiali park oraz pałac. Później udali się do Skansenu - Zagroda Wsi Pszczyńskiej. Jedną z największych atrakcji była replika młyna wodnego. Po zakupieniu pamiątek wszyscy z niecierpliwością czekali na prażone. Okazało się, ze były pyszne. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili zadowoleni.

Jadłospis
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem.