Wycieczka klas drugich do Pszczyny

Jesienna aura dopisała klasom drugim podczas wycieczki do Pszczyny. W blaskach słońca uczniowie zobaczyli Pokazową Zagrodę Żubrów i  byli świadkami karmienia tych niezwykłych zwierząt. Z dużym zaciekawieniem obserwowali zachowania lisa, saren, jeleni oraz ptaków. Następnie podziwiali park oraz pałac. Później udali się do Skansenu - Zagroda Wsi Pszczyńskiej. Jedną z największych atrakcji była replika młyna wodnego. Po zakupieniu pamiątek wszyscy z niecierpliwością czekali na prażone. Okazało się, ze były pyszne. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili zadowoleni.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!