Mamo trzymaj formę odblaskowo!

29 września 2016 r, odbył się spacer z kijkami pod hasłem " Mamo trzymaj formę odblaskowo!" W tym roku uczestniczyło w nim 41 osób. Uczniowie zachęcili do aktywnego spędzania czasu swoje mamy oraz babcie. Wyposażeni w kamizelki  i elementy odblaskowe wyruszyliśmy na spacer po najbliższej okolicy, by promować noszenie odblasków szczególnie jesienią. Podczas spaceru napotykani mieszkańcy Grojca  wspierali naszą akcję  oraz gratulowali pomysłu i kondycji. Najmłodszymi uczestniczkami były Emma Piecha (lat 4) oraz Julia Forys ( lat 5), które chodzą jeszcze do przedszkola. Swoich reprezentantów miały również klasy : I ( Ewa Mąkina) IIa (Bartosz Płaczek, Jakub Kolasa, Jakub Mrozik) IIb ( Kinga Domżał, Roksana Gryz, Mateusz Kula, Daniel Pawełczyk, Kacper Piecha, Hanna Płonka, Kacper Płonka, Maja Sołtysik), IIIa ( Bartosz Kula), IIIb (Weronika Żurek, Marika Możdzeń, Daria Nitka, Tomasz Mąkina, Kornel Chowaniec, Kacper Bębenek), IVb (Julia Bębenek). Każdy uczestnik dotarł do celu  i przebył trasę około 5km. Miłą i zdrową niespodzianką były soczyste jabłka z sadu Państwa Domżałów. Gdy dotarliśmy na miejsce panował już zmrok i wtedy efekty noszenia kamizelek odblaskowych były bardzo widoczne. Organizatorka  akcji  Małgorzata Chwierut serdecznie dziękuje wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas.

Nośmy odblaski - świećmy przykładem !

Julia ( lat 5) z mamą - wytrwały do końca
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.