Dzień Ziemniaka

28 września uczniowie klas IV – VI, korzystając z pięknej, słonecznej pogody, bawili się na święcie ziemniaka. Samorząd uczniowski pod kierunkiem opiekunki – Izabeli Berszakiewicz przygotował 5 konkurencji. Chętni wykrawali stemple z ziemniaków, wyścigowali się w parach i pojedynczo, rzucali do celu oczywiście ziemniakiem, wycinali najdłuższą obierkę. Wuefista – Sebastian Smolarek przygotował dla uczniów rozgrywki sportowe. Wychowawczynie fachowo rozpaliły ognisko, na którym pieczono sobie smaczne kiełbaski i kromki chleba. Czas wypełniony został ruchem na świeżym powietrzu, dobrą zabawą i rozmową przy ognisku.

Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).