Odblaskowy Dzień Chłopaka

30 września, z okazji „Dnia Chłopaka”, dzieci uczęszczające na świetlicę wykonały i udekorowały odblaskowe muszki. Poprzez aktywny udział w akcji „Odblaskowa Szkoła” staramy się nie tylko uczyć, ale również dbać o bezpieczeństwo naszych podopiecznych w drodze do i ze szkoły. Pragniemy wdrożyć uczniów do korzystania z elementów odblaskowych oraz promować wszelkie inicjatywy ograniczające zagrożenia w ruchu drogowym. Udział w wykonaniu odblaskowych muszek sprawił dzieciom ogromną frajdę. Powstałe muszki były nie tylko piękne, ale też, co najważniejsze, odblaskowe.

Odblaskowy Dzień Chłopka przygotowały panie: Magdalena Kramarczyk, Joanna Miłoń i Katarzyna Waszkiewicz.

Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."