Dzień Chłopaka w naszej szkole

Odblaskowi Dżentelmeni z klas I - III

Dzień 30 września był dniem szczególnym dla męskiej części naszej szkolnej społeczności. Świętowaliśmy wtedy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielkami Izabelą Berszakiewicz  i Joanną Miłoń  przygotowały dla chłopaków upominki oraz złożyły im życzenia. Jak przystało na prawdziwego mężczyznę, niemal wszyscy chłopcy w dzień swojego święta przystąpili do konkursu na najbardziej odblaskowego chłopaka i ubrali się w odblaskowe krawaty oraz kapelusze. W tym dniu dziewczyny z każdej klasy wybrały również najsympatyczniejsze kolegę. Oby więcej było takich kolorowych i pięknych chwil, a naszym przystojniakom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Oto wyniki konkursów:

Najbardziej  odblaskowi chłopcy:

Najsympatyczniejszy kolega:

Julian Pająk

II A

Eryk Musiałek, Jakub Kolasa, Mateusz Miłoń

Eryk Musiałek

II B

Piotr Włoszek, Szymon Sporysz, Kacper Płonka

Piotr Włoszek

II C

Hubert Górka, Adrian Chowaniec, Oliwier Matuła

Hubert Górka

III A

Maciej Noworyta, Bartosz Kula, Karol Malik

Maciej Noworyta

III B

Kacper Wójcik, Marcel Chowaniec, Dominik Wieczorek

Piotr Snażyk

W klasach IV - VI najsympatyczniejsi chłopcy to: Paweł Jurecki, Konrad Chowaniec, Igor Noworyta, Igor Żebrak, Mateusz Smolarek oraz Mateusz Wisiorek

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Odblaskowi Dżentelmeni z klasy IIIa
Odblaskowi Dżentelmeni z klasy IIa
Odblaskowi Dżentelmeni z klasy IIb
klasa IIc
Odblaskowi Dżentelmeni z klasy IIIb
klasa VIa
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Międzynarodowy sukces uczennicy z naszej szkołyHania Płonka, uczennica naszej szkoły została nagrodzona w XVIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Darujmy światu pokój".
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.