Dyskoteka szkolna

Świetnie bawili się uczniowie na kolejnej szkolnej dyskotece, która odbyła się 25 października. Jak zwykle samorząd uczniowski przygotował wspaniałą zabawę. Były konkursy, tańce, przysmaki i ciekawe kostiumy. Najlepiej bawiły się dzieci podczas tworzenia mumii ze swoich kolegów.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).