Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie zajęli znaczące miejsca w Gminnym Konkursie Literackim i Plastycznym „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń” zoorganizowanym przez Gminne Gimnazjum im. mjr. Piotra Szewczyka w Rajsku w celu uczczenia Roku Cichociemnych.

Michał Wanat z klasy VIb wywalczył nagrodę główną w kategorii prac plastycznych, wykonując kompozycję przestrzenną przedstawiającą skok spadochroniarzy.

Filip Mendyk z klasy VI a- autor opisu przeżyć jednego ze skoczków- zajął II miejsce w kategorii prac literackich.

Uczennica klasy Vb – Julia Kleszcz napisała wiersz pt. „Cichociemni”, któremu jury przyznało III miejsce.

Zwycięzcy uczestniczyli w uroczystości w Rajsku, podczas której mogli obejrzeć spektakl "Gry wojenne w Muzeum mjr. Piotra Szewczyka", upamiętniający bohaterstwo 316 Cichociemnych Spadochroniarzy AK i Żołnierzy walczących o wolność Ojczyzny, i odebrać swoje nagrody. Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów!

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Kółko historyczne na pikniku kawaleryjskim