Sukcesy naszych uczniów

Nasi uczniowie zajęli znaczące miejsca w Gminnym Konkursie Literackim i Plastycznym „Wywalcz Polsce wolność lub zgiń” zoorganizowanym przez Gminne Gimnazjum im. mjr. Piotra Szewczyka w Rajsku w celu uczczenia Roku Cichociemnych.

Michał Wanat z klasy VIb wywalczył nagrodę główną w kategorii prac plastycznych, wykonując kompozycję przestrzenną przedstawiającą skok spadochroniarzy.

Filip Mendyk z klasy VI a- autor opisu przeżyć jednego ze skoczków- zajął II miejsce w kategorii prac literackich.

Uczennica klasy Vb – Julia Kleszcz napisała wiersz pt. „Cichociemni”, któremu jury przyznało III miejsce.

Zwycięzcy uczestniczyli w uroczystości w Rajsku, podczas której mogli obejrzeć spektakl "Gry wojenne w Muzeum mjr. Piotra Szewczyka", upamiętniający bohaterstwo 316 Cichociemnych Spadochroniarzy AK i Żołnierzy walczących o wolność Ojczyzny, i odebrać swoje nagrody. Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.