1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Szkoła im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu „Mistrzem Matematycznym”

opis niedostepny
opis niedostepny

 

 

 

 

 

 

 

 

15 listopada 2016r uczniowie grojeckiej szkoły wzięli udział i zajęli I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym pt. „Różne światy matematyki”. Był on realizacją projektu Gminnej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu z/s w Grojcu w ramach programu „mPotęga” Fundacji mBanku.

Uczniowie otrzymali nagrody indywidualne. Nagrodą grupową jest wyjazd do chorzowskiego Planetarium.

Konkurs odbywał się w dwóch etapach. W pierwszym – uczniowie musieli stworzyć grę komputerową na podstawie książki „Harry Potter”. Gra była efektem zajęć kodowania przeprowadzanych w placówkach szkolnych. Drugim etapem był konkurs drużynowy. Trzyosobowe zespoły współzawodniczyły w konkurencjach matematycznych. Dotyczyły one zadań związanych z jednostkami, kalendarzem, czasem, bryłami i zadaniami logicznymi.

Celem konkursu było wyłonienie zwycięskiej drużyny, która otrzyma tytuł „Mistrza Matematycznego”. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie i dziękujemy za wspólną, pełną emocji zabawę.

Uczniowie SP Grojec wraz z opiekunem Izabelą Berszakiewicz 

opis niedostepny
opis niedostepny
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Interhead.pl