23 listopada 2016r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę andrzejkową. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Klasy I – III  na sali gimnastycznej  podczas dobrej zabawy przy muzyce, w magicznym nastroju, z pomocą czarodziejek z klas starszych wróżyli sobie: układali buciki, rzucali monetą, przepowiadali przyszłość. Natomiast andrzejki dla klas IV – VI były połączone z dyskoteką szkolną. Największą furorę zrobiły upieczone przez uczniów ciasteczka z wróżbą, które szybko znikały z talerzy. Ponadto było można wywróżyć sobie imię przyszłego męża lub żony, powróżyć z kubeczków, były wróżby numerologiczne, horoskop opisowy, kwiatowy oraz   losowanie zawodów. Nasze „andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Świetnie się bawili.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.