23 listopada 2016r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę andrzejkową. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Klasy I – III  na sali gimnastycznej  podczas dobrej zabawy przy muzyce, w magicznym nastroju, z pomocą czarodziejek z klas starszych wróżyli sobie: układali buciki, rzucali monetą, przepowiadali przyszłość. Natomiast andrzejki dla klas IV – VI były połączone z dyskoteką szkolną. Największą furorę zrobiły upieczone przez uczniów ciasteczka z wróżbą, które szybko znikały z talerzy. Ponadto było można wywróżyć sobie imię przyszłego męża lub żony, powróżyć z kubeczków, były wróżby numerologiczne, horoskop opisowy, kwiatowy oraz   losowanie zawodów. Nasze „andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Świetnie się bawili.

RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka"
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.