Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci

Aktorzy z kółka teatralnego klas I - III

Mikołaj zawsze o nas pamięta. W tym roku oprócz pięknych upominków przywiózł ze sobą płatki puszystego śniegu. Wizytę tak bardzo oczekiwanego przez wszystkich gościa poprzedził występ aktorów z kółka teatralnego prowadzonego przez panią Małgorzatę Chwierut. Aniołki miały mnóstwo pracy przy pakowaniu prezentów i w dodatku diabełki chciały zepsuć radość dzieci. Wspominały, że czasem udało im się namówić dzieci do złego postępowania. Na szczęście potrafiły przeprosić i obiecały poprawę. Pomogły nawet Mikołajowi rozdawać  prezenty. W krótkim wywiadzie z panią dyrektor szkoły Joanną Wysogląd dowiedzieliśmy się, że wszyscy uczniowie zasłużyli na podarunki. Upominki otrzymali również laureaci szkolnego konkursu  "Słowniczek obrazkowy" przeprowadzonego przez panią Paulinę Waliczek.

I mieksce: Daria Nitka  kl. IIIb

II miejsce:Weronika Żurek kl. IIIb

III miejsce: Adam Walus kl. IIa

Wyróżnienia:Laura Waszkiewicz kl. IIb, Gabriela Bęben kl. IIb,Wiktoria Rusin kl. IIIa, Julia Włoszek kl. IIIa, Nadia Kluwak  kl. IIIb

Wszyscy bardzo się ucieszyli. Dziękujemy Mikołaju! Prosimy pamiętaj o nas w przyszłym roku.

klasa Ia
Klasa IIa
klasa IIc
Klasa IIIa
klasa IIIb
klasa IIa z panią dyrektor szkoły Joanną Wysogląd
Laureaci szkolnego konkursu
Dzień Pluszowego Misia
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).