Sukcesy naszych uczennic w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz

16 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury  nr 2 w Tychach odbyło się wręczenie nagród w XIV Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły. Nagrodę w konkursie zdobyła Wiktora Wójcik z kl. Vb, a wyróżnienia zdobyły: Zuzanna Wasilewska z kl. IVa, Natalia Zając z kl. IIa i Laura Waszkiewicz z kl. IIb. W konkursie brały udział prace dzieci z całego świata, tym bardziej cieszymy się z wyników naszych uczennic. Życzymy dalszych sukcesów!

Wiktoria Wójcik z Vb
Natalia Zając z IIa
Laura Waszkiewicz z IIb
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Uwalniamy nasze środowisko od zużytych bateriiKonkurs ekologiczny