Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie klasy VIb odnieśli kolejny sukces w II edycji Gminnego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie Kolbe. 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Harmężach odebrali nagrody i wyróżnienia. W konkursie literackim I miejsce zajęła Marta Mikołajek, III – Patrycja Jurecka, wyróżniona została Wiktoria Chowaniec. Zwycięzcą konkursu plastycznego został Michał Wanat, a wyróżnienie zdobyła Patrycja Jurecka.

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Rekrutacja 2019/2020SZKOŁY PODSTAWOWE – rekrutacja 2019/2020