Dla tych, których serca są złote

Biały korowód aniołów, niosących urokliwie migotające latarenki, rozpoczął tegoroczne przedstawienie jasełkowe. Przygotowały je dzieci z klas IIa, IIIa i IIIb, które pracowały pod kierunkiem pań: Doroty Dudek, Krystyny Jaromin i Małgorzaty Semik. Nad muzyczną oprawą przedstawienia czuwał pan Jarosław Cieciak. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali swoje wnuczęta, które pełną piersią zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy. Wspaniali, młodzi aktorzy z przekonaniem odegrali swoje role. Piękna dekoracja, bogate kostiumy, a przede wszystkim przejęcie, malujące się na szczerych dziecięcych twarzach, pozwoliły widowni jeszcze raz dotknąć tajemnicy Bożego Narodzenia. Po jasełkach pozostali uczniowie prezentowali Dziadkom swoje muzyczne upominki, a na koniec wręczyli im własnoręcznie przygotowane breloczki. Wizytę gości umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To wspaniałe spotkanie trzech pokoleń na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nagrody rozdaneUczniowie, wyróżnieni w konkursach historycznych, odebrali swoje nagrody.
Teatrzyk na pożegnanie klasy IIIKlasy III a i III b pod czujnym okiem wychowawczyń przygotowały przedstawienie teatralne będące współczesną wersją baśni o Śpiącej Królewnie.
Mama, Tata - najpiękniejsze słowa świataUczniowie z klasy II c podziękowali swoim ukochanym rodzicom, wystawiając przedstawienie pt. „Calineczka”.