Dla tych, których serca są złote

Biały korowód aniołów, niosących urokliwie migotające latarenki, rozpoczął tegoroczne przedstawienie jasełkowe. Przygotowały je dzieci z klas IIa, IIIa i IIIb, które pracowały pod kierunkiem pań: Doroty Dudek, Krystyny Jaromin i Małgorzaty Semik. Nad muzyczną oprawą przedstawienia czuwał pan Jarosław Cieciak. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali swoje wnuczęta, które pełną piersią zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy. Wspaniali, młodzi aktorzy z przekonaniem odegrali swoje role. Piękna dekoracja, bogate kostiumy, a przede wszystkim przejęcie, malujące się na szczerych dziecięcych twarzach, pozwoliły widowni jeszcze raz dotknąć tajemnicy Bożego Narodzenia. Po jasełkach pozostali uczniowie prezentowali Dziadkom swoje muzyczne upominki, a na koniec wręczyli im własnoręcznie przygotowane breloczki. Wizytę gości umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To wspaniałe spotkanie trzech pokoleń na długo pozostanie w naszej pamięci.

Sukcesy naszych uczniówII półrocze przyniosło rozstrzygnięcie licznych konkursów, w których wzięli udział nasi uczniowie.
Wręczenie nagród uczniom wyróżnionym w wielkanocnym konkursieAutorzy najciekawszych prac otrzymali piękne dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nasi wolontariusze znów w akcji12 wolontariuszek ze Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Grojcu wzięło udział w ósmym Charytatywnym Kiermaszu Wiosennym.