Dla tych, których serca są złote

Biały korowód aniołów, niosących urokliwie migotające latarenki, rozpoczął tegoroczne przedstawienie jasełkowe. Przygotowały je dzieci z klas IIa, IIIa i IIIb, które pracowały pod kierunkiem pań: Doroty Dudek, Krystyny Jaromin i Małgorzaty Semik. Nad muzyczną oprawą przedstawienia czuwał pan Jarosław Cieciak. Babcie i Dziadkowie z dumą oglądali swoje wnuczęta, które pełną piersią zaśpiewały tradycyjne polskie kolędy. Wspaniali, młodzi aktorzy z przekonaniem odegrali swoje role. Piękna dekoracja, bogate kostiumy, a przede wszystkim przejęcie, malujące się na szczerych dziecięcych twarzach, pozwoliły widowni jeszcze raz dotknąć tajemnicy Bożego Narodzenia. Po jasełkach pozostali uczniowie prezentowali Dziadkom swoje muzyczne upominki, a na koniec wręczyli im własnoręcznie przygotowane breloczki. Wizytę gości umilił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To wspaniałe spotkanie trzech pokoleń na długo pozostanie w naszej pamięci.

Nagroda w ogólnopolskim projekcie Lekki Tornister już cieszy uczniów naszej szkoły
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 4 września 2017 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Zebrania z rodzicamiZapraszamy rodziców na zebranie, które odbędzie się 26.09.2017r. o godz.16.00