Hej kolęda, kolęda!

Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich "Hej kolęda kolęda" zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 wykonawców (solistów i zespołów) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Przyjechali oni z Oświęcimia i okolic, ale także z Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi i innych odległych miast Polski. Wśród utytułowanych wykonawców nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wielki aplauz publiczności.

My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Czytamy polskie noweleNasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję społeczną popularyzującą literaturę polską.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.