Hej kolęda, kolęda!

Uczniowie z kółka muzycznego klas 1-3 oraz Emilka Cichy z klasy 4 uczestniczyli w Konkursie Kolęd i Pastorałek Polskich "Hej kolęda kolęda" zorganizowanym przez Oświęcimskie Centrum Kultury. Do konkursu zgłosiło się ponad 70 wykonawców (solistów i zespołów) ze szkół podstawowych i gimnazjów. Przyjechali oni z Oświęcimia i okolic, ale także z Krakowa, Katowic, Kielc, Łodzi i innych odległych miast Polski. Wśród utytułowanych wykonawców nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wielki aplauz publiczności.

Rekord dla NiepodległejŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! Akcja „Rekord dla Niepodległej”
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).