1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Po lekcjach
  8. Kontakt
  9. Rada Rodziców
  10. Mapa Serwisu
  11. RODO

Konkurs teatralny " O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny"

Pamiątkowe zdjęcie z jurorami

26 kwietnia 2017r. w Muzeum Zamek w Oświęcimiu odbył się konkurs teatralny "O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny". W konkursie wzięło udział 9 grup z przedszkoli miejskich i Brzezinki oraz ze szkół podstawowych z Oświęcimia, Grojca, Jawiszowic i Brzeszcz. Naszą szkołę reprezentowali aktorzy z kółka teatralnego klas I - III, pracujący pod opieką pani Małgorzaty Chwierut. Zaprezentowali scenkę " Turniej rycerski, ślubowanie".

Konkurs miał na celu wyłonienie grup teatralnych, które wystąpią podczas VIII Jarmarku Kasztelańskiego w Oświęcimiu. Swoją tematyką nawiązywał do gry zespołów wędrownych prezentujących swoje przedstawienia na jarmarkach, w dworach i w zamkach.  Tego dnia na Zamku zaprezentowano scenki autorstwa Kamili Drabek. W skład jury weszli: Izabela Żurek - Klub Oświęcimska Starówka, Maria Kwaśniak - instruktor teatralny, Rafał Sawicki - aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, Monika Sitek - Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

Prezentacje laureatów konkursu oraz wręczenie nagród odbędą się na Rynku Głównym 7 maja 2017 r. o godz.10.30 podczas trwania VIII Jarmarku Kasztelańskiego .Zapraszamy do udziału oraz do obejrzenia galerii zdjęć i filmu. 

Reportaż z przesłuchań: portal – kulturalnypowiat.pl

Scenka
Kasztelan z żona i dwórkami
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Uroczyste pasowanie klas pierwszych na czytelnika biblioteki szkolnej
NOWY SYSTEM EDUKACJI, KSZTAŁCENIE W LICEACH, TECHNIKACH I SZKOŁACH BRANŻOWYCH, JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK 2019/2020?, KRYTERIA REKRUTACJI
Trening z piłkarzem Maciejem Iwańskim
Interhead.pl