1. Strona Główna
  2. O naszej szkole
  3. Biuletyn Informacji Publicznej
  4. Dokumenty szkolne
  5. Wydarzenia
  6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
  7. Kontakt
  8. Rada Rodziców
  9. Mapa Serwisu
  10. RODO

Konkurs teatralny " O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny"

Pamiątkowe zdjęcie z jurorami

26 kwietnia 2017r. w Muzeum Zamek w Oświęcimiu odbył się konkurs teatralny "O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny". W konkursie wzięło udział 9 grup z przedszkoli miejskich i Brzezinki oraz ze szkół podstawowych z Oświęcimia, Grojca, Jawiszowic i Brzeszcz. Naszą szkołę reprezentowali aktorzy z kółka teatralnego klas I - III, pracujący pod opieką pani Małgorzaty Chwierut. Zaprezentowali scenkę " Turniej rycerski, ślubowanie".

Konkurs miał na celu wyłonienie grup teatralnych, które wystąpią podczas VIII Jarmarku Kasztelańskiego w Oświęcimiu. Swoją tematyką nawiązywał do gry zespołów wędrownych prezentujących swoje przedstawienia na jarmarkach, w dworach i w zamkach.  Tego dnia na Zamku zaprezentowano scenki autorstwa Kamili Drabek. W skład jury weszli: Izabela Żurek - Klub Oświęcimska Starówka, Maria Kwaśniak - instruktor teatralny, Rafał Sawicki - aktor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, Monika Sitek - Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

Prezentacje laureatów konkursu oraz wręczenie nagród odbędą się na Rynku Głównym 7 maja 2017 r. o godz.10.30 podczas trwania VIII Jarmarku Kasztelańskiego .Zapraszamy do udziału oraz do obejrzenia galerii zdjęć i filmu. 

Reportaż z przesłuchań: portal – kulturalnypowiat.pl

Scenka
Kasztelan z żona i dwórkami
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Jadłospis
Samorząd Uczniowski
Uwaga!5 marca została uruchomiona nowa strona internetowa naszej szkoły
Interhead.pl