1. Strona Główna
 2. O naszej szkole
 3. Biuletyn Informacji Publicznej
 4. Dokumenty szkolne
 5. Wydarzenia
 6. Dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia
 7. Po lekcjach
 8. Kontakt
 9. Rada Rodziców
 10. Mapa Serwisu
 11. RODO

Aktorzy z Grojca wystąpili podczas VIII Jarmarku Kasztelańskiego w Oświęcimiu

Scenka

Aktorzy z kółka teatralnego klas I - III zajęli I miejsce w konkursie teatralnym " O sztukach wszelakich, teatr jarmarczny", którego organizatorem było Muzeum Zamek w Oświęcimiu. Przygotowano go w ramach obchodów VIII Jarmarku Kasztelańskiego. Każda grupa mogła wybrać jeden z proponowanych scenariuszy. Ocenie podlegały: warsztat aktorski, dykcja , ruch, interpretacja tekstu, budowanie sytuacji scenicznych, poszukiwanie oryginalnych form wyrazu artystycznego oraz oprawa plastyczna i muzyczna spektaklu.  Laureaci konkursu wystąpili na scenie Rynku przed licznie zgromadzoną publicznością., wśród której nie zabrakło rodziców i najbliższych.  Po występie nastąpiło  wręczenie nagród i dyplomów.   W nagrodę nasi mali aktorzy wyjadą na spektakl " Zielony Wędrowiec" do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku - Białej i będą uczestniczyć w warsztatach teatralnych.

Następnie wspólnie z grupami rekonstrukcji historycznej wzięli  udział w przemarszu ulicami miasta. Rynek miasta zapraszał tego dnia do czasów średniowiecznych. Można było czerpać papier, tworzyć piękne witraże, piec podpłomyki, lepić z gliny oraz porozmawiać z rycerzami. Wspaniałą atrakcja był pokaz turnieju rycerskiego . Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i wsparcie podczas występu. 

Jarmark Kasztelański 

opis niedostepny
Scenka
Scenka
opis niedostepny
Scenka
Wręczenie nagród
Wręczenie nagród
opis niedostepny
Przemarsz ulicami miasta
opis niedostepny
Przemarsz ulicami miasta
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Interhead.pl