Wiwat Maj, Trzeci Maj!

24 kwietnia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy IVb pod kierunkiem pań Moniki Basak i Magdaleny Jarczyk. Wystąpił także chór szkolny kierowany przez pana Jarosława Cieciaka. Dzięki współczesnemu przedstawieniu w konwencji telewizyjnego programu śniadaniowego przypomnieliśmy sobie historię świąt narodowych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89