W mieście 12 wysp i 112 mostów

Dwa majowe dni klasy czwarte spędziły w pięknym piastowskim mieście we Wrocławiu. Uczniowie mogli uczestniczyć w lekcji historii podczas oglądania Panoramy Racławickiej, pogłębić znajomość świata przyrody w Hydropolis i Afrykarium, podziwiać piękno architektury z wysokiej Sky Tower, odbyć wieczorny spacer podświetloną Starówką, podziwiać wspaniałe widowisko woda – światło – dźwięk. Na koniec wyprawy klasy czwarte udały się do nowoczesnego Centrum Ewolucji Człowieka znajdującego się w Krasiejowie. Tam podglądały życie prehistorycznych form człowieka. Ta wycieczka dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu wrażeń.

O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.