Sukcesy naszych uczniów

Ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie "Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim". Troje z nich zdobyło wyróżnienia. Paweł Jurecki z klasy IVb został wyróżniony w kategorii prezentacji multimedialnych, zaś Wiktoria Wójcik z klasy Vb i Michał Wanat z klasy VIb otrzymali wyróżnienia w kategorii prac plastycznych. W konkursie wzięło udział 71 szkół podstawowych, 39 gimnazjów i 21 szkół  spoza granic Polski, w których uczą się polskie dzieci.  Nagrodzonym uczniom gratulujemy.

Dzień Pluszowego Misia
Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.