Sukcesy naszych uczniów

Ośmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie "Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim". Troje z nich zdobyło wyróżnienia. Paweł Jurecki z klasy IVb został wyróżniony w kategorii prezentacji multimedialnych, zaś Wiktoria Wójcik z klasy Vb i Michał Wanat z klasy VIb otrzymali wyróżnienia w kategorii prac plastycznych. W konkursie wzięło udział 71 szkół podstawowych, 39 gimnazjów i 21 szkół  spoza granic Polski, w których uczą się polskie dzieci.  Nagrodzonym uczniom gratulujemy.

Opieka stomatologiczna dla dzieci
Samorząd Uczniowski
Jeżdżę z głowąRusza rekrutacja do projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2020, który jest dofinansowany ze środków budżetu Województwa Małopolskiego oraz Gminy Oświęcim.