Podróż z Bolkiem i Lolkiem- wycieczka klas drugich

Wczesnym rankiem klasy drugie  wyruszyły na wycieczkę do Bielska - Białej. Studio Filmów Rysunkowych zachwyciło uczniów barwnymi ilustracjami bohaterów  ulubionych bajek oraz dekoracji. Wspólnie z przewodnikami i zarazem twórcami filmów poznali kolejne etapy ich pracochłonnej produkcji. Z radością zobaczyli także ulubione filmy z Bolkiem i Lolkiem, Reksiem oraz Lisem Leonem. Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zakupów. Następnym punktem zwiedzania był Dom Tkacza - Oddział Muzeum Historycznego w Bielsku- Białej. Spacer malowniczymi ulicami miasta zwieńczyły lody, odpoczynek przy fontannie i reliktach średniowiecznego ratusza. Mnóstwa sił potrzebowali uczniowie na placu zabaw w Przecieszynie. Podsumowaniem wyprawy były pyszne kiełbaski.Wszyscy szczęśliwie wrócili do domu.
Studio Filmów Rysunkowych-  spotkanie z panem Romanem Baranem
klasa2b
Dom Tkacza
Mecz przyjażni
Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
O patriotyzmie dzisiaj...Konkurs "Czym jest dziś patriotyzm" rozstrzygnięty!
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.