Nagrody rozdane

Czworo uczniów naszej szkoły odebrało dzisiaj nagrody za wyróżnienia w konkursach historycznych. Przypomnijmy, że Paweł Jurecki, Wiktoria Wójcik, Michał Wanat otrzymali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie "Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim". Ich nagrody - gry edukacyjne o tematyce II wojny światowej na pewno pomogą im poszerzać wiedzę historyczną. Uczennica klasy VIa - Oliwia Molenda została wyróżniona w Konkursie Historycznym "Ku wolnej Polsce" upamiętniającym dążenia wyzwoleńcze Polaków w czasie II wojny światowej i otrzymała interesującą książkę o historii Polski w XX wieku.
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Akcja 1% dla SzkołyPodaruj nam swój 1%
Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."