Nagrody rozdane

Czworo uczniów naszej szkoły odebrało dzisiaj nagrody za wyróżnienia w konkursach historycznych. Przypomnijmy, że Paweł Jurecki, Wiktoria Wójcik, Michał Wanat otrzymali wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie "Ocalić od zapomnienia pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej i gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim". Ich nagrody - gry edukacyjne o tematyce II wojny światowej na pewno pomogą im poszerzać wiedzę historyczną. Uczennica klasy VIa - Oliwia Molenda została wyróżniona w Konkursie Historycznym "Ku wolnej Polsce" upamiętniającym dążenia wyzwoleńcze Polaków w czasie II wojny światowej i otrzymała interesującą książkę o historii Polski w XX wieku.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.