Piknik pod deszczową chmurą

Już piąty raz w naszej szkole odbył się piknik rodzinny, tym razem pod hasłem „Piknik jak z bajki”. Organizatorami tej środowiskowej imprezy byli Rada Rodziców, Dyrektor Szkoły i grono pedagogiczne. W programie znalazły się różnorakie atrakcje. Nawet deszczowa pogoda nie przeszkodziła uczestnikom w dobrej zabawie. Uczniowie z rodzicami startowali w dwóch konkurencjach sportowych, młodzi uzdolnieni wokaliści i recytatorzy prezentowali się przed zgromadzoną publicznością, trzy formacje rozgrzały widownię swoimi układami tanecznymi. Wiele emocji dotarczyła jak zwykle loteria fantowa. W tym roku główną nagrodę – trampolinę - wylosował Dominik Kalika – były uczeń naszej szkoły. Dużą radość sprawiły małym i dużym dzieciom dmuchańce, na których mogły do woli skakać i zjeżdżać. Uczestnicy pikniku mogli zjeść pyszne, upieczone przez mamy, ciasta lub posilić się wyśmienitym chlebkiem ze smalcem. Wiele dzieci pomalowało sobie twarze, aby upodobnić się do swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Wielkim zainteresowaniem cieszył się także kiermasz książek. Można tam było za niewygórowaną cenę znaleźć pięknie wydane i interesujące pozycje. Wszystkim Sponsorom i zaangażowanym Rodzicom serdecznie dziękujemy!!!

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).