Mama, Tata - najpiękniejsze słowa świata

Mamusiu, Tatusiu dziś Wasze jest święto!

Więc od nas przyjmijcie najlepsze życzenia,

Sto lat w dobrym zdrowiu i marzeń spełnienia”

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka.

Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.

Dlatego też uczniowie z klasy II c zorganizowali w dniu 13.06.2017 r. dla swoich ukochanych rodziców przedstawienie pt. „Calineczka”, podziękowali za trud wychowania i wręczyli prezenty.

Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019 r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów ze Stawów Grojeckich, ul. Czajki, Tarniówki.
Akcja „My ‘89”Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pamiętają ten ważny dla Polski rok przemian.