Powitanie lata

Zabawa na świeżym powietrzu towarzyszyła uczniom klas IV, którzy przywitali lato ogniskiem. Pieczone kiełbaski, chlebek, a nawet jabłka znikały szybko. Część uczniów rozegrało mecz piłki nożnej, inni woleli piłkę ręczną, a jeszcze inni ćwiczenia gimnastyczne na zielonej trawie. Na buziach wszystkich dzieci zagościł promienny uśmiech.

Wolontariuszki na medal!Kilkanaście wolontariuszek z klas V,VI i VIII naszej szkoły wzięło udział w jubileuszowym Piątym Charytatywnym Meczu Hokejowym.
Wielka Liga CzytelnikówIV Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników" objęty jest patronatem m.in. Ministra Edukacji Narodowej.
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).