Lato nas woła!

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Dyrektor szkoły - Joanna Wysogląd z zadowoleniem przedstawiła wyniki klasyfikacji. W imieniu Wójta Gminy Oświęcim głos zabrał Sekretarz Gminy pan Robert Dziuba. Na akademii zostali wyróżnieni uczniowie za wysokie wyniki w nauce , za wzorową postawę uczniowską, za 100 % - frekwencję, za pracę w samorządzie uczniowskim i zdobycie tytułu mistrza czytelnictwa. Rada Rodziców ufundowała przepiękne nagrody książkowe. Pani dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym rodzicom za ich życzliwość i pracę na rzecz naszej szkoły. Uczniowie klas VI przedstawili krótki program, w którym docenili pracowników placówki za ich całoroczny trud. Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji!!!

Konkurs "Aniołek Bożonarodzeniowy 2018"Aniołek Bożonarodzeniowy w kompozycji przestrzennej lub płaskiej
RODOOd dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grojcu."Mirabelka -kiełkująca historia 100-licy"