Lato nas woła!

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Dyrektor szkoły - Joanna Wysogląd z zadowoleniem przedstawiła wyniki klasyfikacji. W imieniu Wójta Gminy Oświęcim głos zabrał Sekretarz Gminy pan Robert Dziuba. Na akademii zostali wyróżnieni uczniowie za wysokie wyniki w nauce , za wzorową postawę uczniowską, za 100 % - frekwencję, za pracę w samorządzie uczniowskim i zdobycie tytułu mistrza czytelnictwa. Rada Rodziców ufundowała przepiękne nagrody książkowe. Pani dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym rodzicom za ich życzliwość i pracę na rzecz naszej szkoły. Uczniowie klas VI przedstawili krótki program, w którym docenili pracowników placówki za ich całoroczny trud. Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji!!!

PIknik rodzinny
Wyniki konkursu "Nutka 2019"Ola Chrapczyńska i Gabrysia Bialucha godnie reprezentowały naszą szkołę
Pierwszaki zdobyły Zamek Lipowiec