Znów zabrzmiał dzwonek

Do dwóch miesiącach wakacji znów zabrzmiał szkolny dzwonek. Korytarze zaroiły się uczniami, którzy wraz z rodzicami przybyli na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Poprowadziła ją dyrektor szkoły - pani Joanna Wysogląd, która odczytała list Wójta Gminy Oświęcim. Następnie uczniowie klasy VB przypomnieli o 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Ważną chwilą było oczywiście ślubowanie i pasowanie. W tym roku w naszej szkole rozpoczęło naukę 41 pierwszoklasistów, których wychowawczyniami zostały panie Dorota Dudek i Krystyna Jaromin. Szkolny ołówek na pewno dodał pewności każdemu nowemu uczniowi, a  rożki obfitości osłodziły ten wyjątkowy dzień.  Wszystkim życzymy sukcesów w nauce!

Dla Babć i DziadkówZ okazji wspaniałych świąt - Dnia Babci i Dnia Dziadka - uczniowie przygotowali przedstawienie pt. "A z nieba posypią się Anioły..."
Klasa IVc w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.