Wizyta księdza biskupa

29 września gościliśmy w naszej szkole księdza biskupa Piotra Gregera. Na tę uroczystość uczniowie klasy VII przygotowali program artystyczny pod hasłem "Rybacy ludzi". Podniośle zabrzmiała pieśń "Barka", którą zaśpiewali wszyscy uczniowie szkoły. Recytatorzy, słowami wiersza ks. Jana Twardowskiego skłonili publiczność do  refleksji na temat  wyboru swojej drogi  w życiu. Ksiądz biskup w wystąpieniu namawiał wszystkie dzieci do uważnego odczytania swojego  powołania. Po błogosławieństwie udzielonym przez biskupa całej społeczności szkolnej odbyło się spotkanie duszpasterza z nauczycielami.
Wielka Liga CzytelnikówEtap szkolny IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników" zakończył się testem kwalifikacyjnym do etapu powiatowego.
Turniej warcabowy
Tropiciele z klas I - III poszukują kreatywności