Zadbali o kondycję odblaskowo i bezpiecznie

Uczniowie po raz kolejny udowodnili, że mają wspaniałą kondycję. Wspólnie z zaproszonymi na wieczorny spacer rodzicami, babciami i rodzeństwem pokonali dystans prawie 5 km. Krótka rozgrzewka pomogła przygotować organizm do wysiłku. Nikt nie marudził, a wręcz przeciwnie, wszystkim dopisywały świetne humory. Najmłodszymi uczestnikami byli Wiktoria i Igor Płonka (wiek 20 miesięcy), którym w pokonaniu tej odległości dzielnie pomagała mama i siostra Hania oraz wózek. W spacerze uczestniczyły 53 osoby. Organizacją spaceru zajęła się pani Małgorzata Chwierut. Bardzo dziękujemy Państwu Annie i Sławomirowi Domżał za poczęstowanie wszystkich uczestników pysznymi jabłkami prosto z sadu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spaceru za aktywny udział w organizowanej akcji.

Zadbaliśmy o formę odblaskowo, bezpiecznie,  i zdrowo!

Rozgrzewka przed startem
Uczestnicy wieczornego spaceru
Ostatnie przygotowania
Spacer.
Spacer. Jesteśmy widoczni
Najmłodsi uczestnicy spaceru z rodziną
Wieczorny spacer
Dotarliśmy na miejsce
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89
Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.