Z okazji tego święta uczniowie klas VI a i VII, pod kierunkiem pań Agaty Mamicy i Izabeli Berszakiewicz, przygotowali humorystyczny program.  W krzywym zwierciadle pokazali w nim życie szkolne między innymi zmorę wszystkich nauczycieli, czyli zielonego smoka, który jest  ucieleśnieniem wszelakich dziecięcych psot. Nie brakło słów podziękowań skierowanych do pracowników naszej szkoły, którzy dbają o to, by wszyscy czuli się tutaj jak najlepiej. Wyrazem wdzięczności były kwiaty i taniec przygotowany przez dziewczynki z klasy III c pracujące pod kierunkiem pani Joanny Miłoń.

Nowy rok szkolny rozpoczęty!2 września wróciliśmy do szkoły.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grojcu informuje.Od dnia 2 września 2019r. rozpocznie jazdę autobus szkolny dowożący uczniów z Łazów.
My '8913 września odbyło się spotkanie w ramach akcji MY'89